Volné pracovní místo  Konstruktér skvělá příležitost !

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Přední společnost v oblasti průmyslové automatizace rozšiřuje svůj tým o nové členy na pozici:

KONSTRUKTÉR - Česká Lípa

NABÍZÍME:

  • nadstandardní mzdu
  • stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s orientací na mezinárodní spolupráci
  • vzdělávání v oboru
  • zajímavé finanční ohodnocení závislé na předchozích zkušenostech
  • profesní růst
  • dotovaná závodní stravování
  • benefity
  • mimofiremní akce

NÁPLŇ PRÁCE:

  • návrhy a realizace nových konstrukčních řešení výrobků a nových konstrukčních řešení v souladu s technickým zadáním
  • spolupráce s obchodním oddělení při prvotním návrhu technického řešení
  • komunikace se zákazníkem v oblasti specifikace zakázky v průběhu vlastní realizace
  • vypracování a kompletace výrobní technické dokumentace
  • předání k realizaci do výroby
  • provádění změnového řízení
  • místo výkonu práce Česká Lípa

POŽADUJEME:

  • SŠ technického směru
  • praxe v oboru
  • orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci
  • vypracovávání konstrukční dokumentace
  • uživatelská znalost práce na PC znalost 3D CAD software (SolidWorks)
  • představivost a tvořivé myšlení
  • řidičský průkaz skupiny B

V případě zájmu zasílejte své CV na: použijte odpovědní formulář nebo volejte na použijte odpovědní formulář