Volné pracovní místo  Konstruktér - design výrobků

Lokalita Kadaň a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta, který se zabývá zakázkovou výrobou výrobků z oceli, hledáme konstruktéra se zkušenostmi a myšlením v souvislostech.

Nejedná se o automotive.

Co vás čeká

  • úpravy designu výrobků
  • revize současných designů výrobků
  • návrhy nových či úprava stávajících designů v souvislostech s výrobní technologií a výrobními procesy společnosti
  • tvorba technologických postupů a kontrolních protokolů

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenosti na obdobné pozici
  • vzdělání ve strojírenském oboru
  • orientace ve strojních normách
  • základní konstrukční výpočty
  • znalost technologických procesů a technologií
  • znalost CAD (jakéhokoli)

Výhodou bude, pokud budete umět

  • zkušenost s vytvářením technologických kontrolních protokolů
  • znalost MRP (kusovníky, zadání CT)
  • aktivní jazyková vybavenost (Aj nebo Nj)

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

  • stabilní prostření (nejedná se o obor automotive)
  • možnost inovací a prostor k novému
  • zajímavé finanční ohodnocení