Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR i absolvent Liberecko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Expandující severočeská výrobní firma hledá do svého stávajícího týmu novou posilu s kreativním a inovativním přístupem.

Popis pozice:

Návrhy a realizace nových konstrukčních řešení výrobků a nových konstrukčních řešení vzhledem k příslušným technickým normám a v souladu s technickým zadáním a dodržením specifikace dané zákazníkem.
Zajištění podpory obchodního oddělení při prvotním návrhu technického řešení.
Komunikace se zákazníkem v oblasti specifikace zakázky v průběhu vlastní realizace.
Provádění technických výpočtů analýzy navrhovaných řešení pomocí výpočetní techniky a porovnávání s technickým zadáním.
Vypracování a kompletace výrobní technické dokumentace předání k realizaci do výroby a provádění změnového řízení.
Koordinace expedice zařízení instalace u zákazníka a průběh zkušebního provozu u zákazníka.

Požadujeme:

SŠ technického směru
konstrukční praxe v oboru konstrukce strojů a zařízení výhodou
orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci strojů přístrojů a zařízení
řízení konstrukčních prací a projektů na uceleném typu výrobku od návrhu až po zavedení do výroby
PC uživatelsky znalost 3D CAD software (SolidWorks)
technická způsobilost představivost a tvořivé myšlení
řidičský průkaz skupiny B
anglický jazyk komunikativně

Nabízíme:
stabilní zaměstnání ve stabilní firmě
různorodou práci s možností seberealizace
příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí
profesní růst
vzdělávání v oboru
příspěvek na stravování příspěvek na pojištění a další motivační benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".