Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR I PRO ABSOLVENTY A STUDENTY POSLEDNÍCH ROČNÍKŮ VŠ

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Personálně poradenská spol.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

Úspěšný kandidát bude seznámen se všemi oblastmi výroby vyfukovaných plastových výlisků s hlavním důrazem na oblast vývoje výrobků a konstrukce nástrojů.
Mezi hlavní odpovědnosti patří:

  • návrhování a konstruování nástrojů a dalších zařízení pro výrobu
  • navrhování dokončovacích a testovacích zařízení ve spolupráci s vývojovým týmem společnosti
  • zajišťování potřebných součástek a služeb
  • projektové řízení výroby nových zařízení

Požadujeme

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojírenského zaměření (specializace v konstrukci)
  • vhodné i pro absolventy a studenty posledních ročníků, kteří chtějí získat praxi ve výrobní společnosti
  • předchozí pracovní zkušenost ve výrobní nebo konstrukční společnosti výhodou
  • zodpovědný přístup
  • schopnost týmové práce a řešení problémů
  • samostatnost
  • dobré organizační schopnosti

Nabízíme

Nabízíme:

  • výbornou příležitost profesního růstu pro absolventy
  • zajímavou a kreativní práci
  • atraktivní platové ohodnocení
  • zaškolení v mateřské firmě v Irsku

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".