Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR - I PRO ABSOLVENTY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro úspěšnou zahraniční společnost, lídra ve svém oboru, hledáme vhodného kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> konstrukce (elektrické stroje)</li>
<li> základní mechanické (pevnostní ) a elektrické výpočty</li>
<li> práce v CAD systému</li>
<li> zpracování výkresové dokumentace a kusovníků</li>
<li> řešení zákaznických požadavků, případně výrobních problémů </li>
<li> spolupráce na vývoji nových strojů nebo součástí</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ strojní (případně elektro silnoproud) </li>
<li> Znalost konstrukce v 3D softwaru</li>
<li>Aktivní znalost AJ nebo NJ</li>
<li> Výhodou je praxe na obdobné pozici</li>
<li> Podmínkou je zájem o oblast konstrukce, dynamická osobnost a motivace se rozvíjet a zdělávat v oboru</li>
<li> Orientace na výsledek a kvalitu práce</li>
<li> Znalost německého nebo anglického jazyka pro práci s dokumentací</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> možnost úspěšné kariéry v rámci mezinárodní společnosti</li>
<li> uplatnění ve velmi dynamicky se rozvíjející firmě</li>
<li> atraktivní různorodou práci s moderními technologiemi a informačním systémem </li>
<li> další odborný a osobnostní rozvoj (jazykové kurzy, odborné semináře)</li>
<li> motivující hodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce, podíl na plnění cílů společnosti</li>
<li> sociální výhody a benefity</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".