Volné pracovní místo  Konstruktér (Jindřichohradecko) až 35 tis. Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro významnou výrobní zahraniční společnost na Jindřichohradecku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Konstruktér.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> tvorba nové výkresové dokumentace nových projektů</li>
<li> komunikace napříč společností</li>
<li> řešení problémů s kolegy v zahraničí</li>
<li> zahraniční cesty apod.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického zaměření</li>
<li> znalost anglického jazyka slovem i písmem, německy výhodou</li>
<li> velmi dobrá znalost 3D CAD software, nejlépe Inventor</li>
<li> orientace v normách a technických výkresech</li>
<li> časová flexibilita</li>
<li> řidičský průkaz skupiny B</li>
<li> ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<ul>
<li> zajímavého platové ohodnocení dle praxe a zkušeností</li>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
<li> 13. plat</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> příspěvek na penzijní pojištění atd.</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".