Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR LISOVACÍCH NÁSTROJŮ, 35 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 7-30-167039. Využijte příležitost pracovat ve stabilní výrobní mezinárodní společnosti v Písku, na pozici Konstruktér lisovacího nářádí. <br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> konstruktér střižných lisovacích nástrojů a přípravků</li>
<li> tvorba konstrukce dle zadaných podkladů, výkresové dokumentace, řešení a zapracování připomínek </li>
<li> komunikace s kolegy v zahraničí, převážně mateřská společnost ve Francii</li>
<li> komunikace v AJ podmínkou</li>
<li> komunikaci s oddělením montáže a metrologií</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání technického směr</li>
<li> znalost konstrukčních programů (výhoda Solidworks, možno Catia a jiné)</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka na dobré úrovni</li>
<li> technické myšlení</li>
<li> samostatnost a časová flexibilita </li>
<li> schopnost pracovat pod tlakem</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností a znalostí kandidáta, 35 000,-Kč/měs.<br/>
<ul>
<li> práci v zahraniční pobočce</li>
<li> hodnocení dle znalostí a výsledků</li>
<li> firemní benefity (závodní stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na dopravu, dovolenou, sport)</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> zaškolení na dané pozici</li>
<li> možnost stáže v zahraničí, služební cesty</li>
</ul>