Volné pracovní místo  Konstruktér (od 22.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Ovládáte práci v CADu a máte zkušenost s výrobní firmou? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • vytváření a práce s modely v programu CAD
  • tvorba výkresové dokumentace
  • zavádění nových dílců do výroby
  • objasnění, co se má s dílcem dělat (svařovat, ohýbat)

Požadujeme

  • schopnost práce a modelování v systému CAD
  • velmi dobrá znalost čtení výkresů
  • zkušenost s prostředím výrobní firmy a CNC stroji
  • pečlivost a samostatnost
  • schopnost komunikace

Nabízíme

  • práci na HPP ve výrobní firmě v Olomouci
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • práce s moderními stroji
  • provoz na jednu směnu
  • nástup ihned

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.