Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Konstruktér - ojenidělá technologie

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.

hledá pro svého významného klienta – obchodně-výrobní společnost s jedinečnou technologií, dlouholetou tradicí, vhodného uchazeče na pozici:

KONSTRUKTÉR – pozice vhodná i pro absolventy SŠ/VŠ

Náplň práce:
  • Modelování nástrojů, výkovků pro výrobu
  • Spolupráce s oddělením výroby, kvality

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe strojírenství
  • Znalost programu NX velkou výhodou
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Dobré platové ohodnocení - platový i kariérní růst – nástupní plat 25.000 – 30.000Kč + prémie
  • 3.000Kč navíc za splnění testu znalostí AJ nebo NJ na úrovni B2 (při znalosti AJ i NJ = 6.000Kč navíc)
  • Jazykové kurzy
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Volná pracovní doba začínající mezi 6.00 – 8.00 hod ranní
  • Firemní stravování
  • Místo výkonu práce: Praha-východ (ideální lokalita bydliště Strančice, Benešov, Velké Popovice…), možnost ubytován na pěkné, čisté firemní ubytovně

Další zajímavé pracovní nabídky na: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy.

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás