Volné pracovní místo KONSTRUKTÉR PRO PLASTY - ZLÍN

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
ZLÍN
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské
Hrubý plat
dohodou

Pro našeho nejvýznamnějšího klienta hledáme kolegu na nově vzniklou pracovní pozici KONSTRUKTÉRA

Náplň práce:
  • tvorba a úprava výkresové dokumentace dle požadavků zákazníků
  • podíl na řešení technických problémů
  • tvorba testovacích plánů, prezentace a hodnocení výsledků zkoušek
  • sledování nákladů
  • podpora při uvádění do provozu
  • vytváření projektové, výrobní a schvalovací dokumentace

Požadujeme

  • VŠ/SŠ strojírenského zaměření (konstrukce technologických zařízení)
  • čtení technické dokumentace
  • velmi dobrá znalost 3D konstrukčního programu, ideálně Catia, příp. AutoCAD, Solid Works
  • znalost AJ (čtení výkresů, občasná komunikace se zákazníkem)

Nabízíme

  • motivační finanční ohodnocení
  • stabilní a rostoucí společnost
  • kontakt s nejnovějšími výrobními technologiemi
  • příjemný pracovní kolektiv

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.