Volné pracovní místo  Konstruktér - Prostějov

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Úspěšná nadnárodní společnost v Prostějově hledá do svého týmu kolegu na pozici Konstruktér! Naučíte se novým věcem, získáte zázemí v příjemném a přátelském kolektivu, zajímavé mzdové ohodnocení a benefity. Zasílejte své životopisy!

Náplň práce:

  • tvorba konstrukčních dokumentů pro výrobu potřebných dílů
  • vytváření výrobních výkresů rozkreslováním 3D modelů
  • podílení se na optimalizaci výrobních řešení
  • spolupráce s ostatními kolegy v oddělení

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického charakteru
  • zkušenosti na podobné pozici jsou výhodou
  • další velkou výhodou je angličtina na komunikativní úrovni
  • chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • zajímavá a perspektivní práce v nadnárodní společnosti
  • nejmodernější technologie
  • možnost přiučit se spoustě nových věcí a kariérně růst
  • mzda dle zkušeností a šikovnosti
  • bohatý balíček firemních benefitů
  • pružná pracovní doba
  • práce v Prostějově, nástup možný ihned