Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR - ref. č. 207

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící v blízkém okolí Brna, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konstruktér:

Náplň práce:
  • konstrukce přidělených produktů dle plánu
  • zpracování detailních výkresů k sestavám od zákazníků a nalezení optimálního výrobního řešení
  • spolupráce s technology a mistry při optimalizaci výroby – konstruování technologických přípravků pro svařování nebo obrábění, kontrolních šablon, přepravních stojanů, konstrukční změny výrobků apod.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojírenského směru, praxe v oboru min. 3 roky
  • znalost technologie svařování a obrábění
  • znalost konstrukce přípravků pro svařovny výhodou
  • znalost NJ výhodou, stejně jako ŘP
  • znalost programů Pro-Engineering a Autocad

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti se zahraničním kapitálem
  • nástup dle dohody, možný ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".