Volné pracovní místo  Konstruktér s AJ, Automotive, od 28 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte skvělé příležitosti zúčasnit se výběrového řízení na pozici Konstruktéra pro mezinárodní společnost na Vysočině!!<br/>
<br/>Máte praxi v automotive odvětví? Pak je to skvělá příležitost právě pro Vás!<br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> Tvorba CNC programů pro frézování</li>
<li> Spolupráce při zavádění výkresů, prototypů, nástrojů a šablon</li>
<li> Samostatná konstrukční práce</li>
<li> Spolupráce při řešení kvalitativních problémů</li>
</ul>

Požadujeme

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:<br/>
<ul>
<li> SŠ/VŠ technického zaměření</li>
<li> Plynulá znalost anglického jazyka </li>
<li> Uživatelské práce na PC</li>
<li> Vítaná praxe v automobilovém průmyslu</li>
<li> Znalost softwaru Solid Works</li>
<li> Výhodou znalost Solid CAM nebo jiný software pro tvorbu CNC programů pro frézování</li>
</ul>
<ul>
<li> Nástup možný IHNED!</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Moderní pracovní prostředí</li>
<li> Pracovní smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> Pružná pracovní doba</li>
<li> Využití cizích jazyků</li>
<li> Jazykové vzdělávání</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> Závodní stravování</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".