Volné pracovní místo Konstruktér s NJ (od 35.000 Kč)

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské
Hrubý plat
od 35.000 Kč

Praxe jako konstruktér, chtíč využívat němčinu a touha po práci ve společnosti s významnými zakázkami? Ano, takového pracovníka hledáme.
Rozšiřte tým mezinárodní výrobní společnosti! Hledáme KONSTRUKTÉRA!

Náplň práce:

  • zpracovávání konstrukčních řešení na základě výkresové dokumentace
  • provádění technických výpočtů konstrukčních dílů
  • vypracovávání technických popisů
  • analýzy navrhovaných řešení, testování dílů
  • vedení příslušné dokumentace
  • kooperace s dalšími odděleními

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilá NJ – komunikace se zahraničními kolegy
  • praxe na pozici konstruktéra alespoň 1 rok
  • znalost konstrukčních programů (Catia, AutoCAD, SolidWorks, aj.)
  • ochotu cestovat do zahraničí

Nabízíme

  • práce na významných zakázkách
  • motivační finanční ohodnocení
  • zajímavé zaměstnanecké benefity
  • kulturní a společenské akce
  • moderní pracovní prostředí v Olomouckém kraji
  • nástup ihned, případně dle domluvy

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.