Volné pracovní místo  Konstruktér se zájmem o technologii

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Baví Vás konstrukce dílů a částí? Hledáme pracovníka na pozici Konstruktéra, který se zajímá nejen o konstrukce, ale i o technologie. Nástup možný ihned!

Náplň práce:

  • modelování potřebných dílů v CAD podle požadavků výroby
  • řešení technologií v rámci výroby

Požadujeme

  • strojírenské vzdělání
  • praxi jako konstruktér, technolog, programátor CNC
  • nutná znalost AutoCAD, příp. jiných obdobných SW
  • velmi dobrá znalost čtení výkresů - 3D představivost

Nabízíme

  • zajímavou práci ve výrobní firmě
  • možnost odborného i kariérního růstu
  • motivační finanční ohodnocení (při šikovnosti možnost navýšení)
  • po zapracování nadstandardní firemní benefity
  • možnost podílet se na částečném řízení výroby
  • jednosměnný provoz
  • nástup možný ihned

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.