Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR SENIOR OD 30 000 KČ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Baví Vás práce v konstrukci? Máte zájem o zakázkovou práci v různorodých oblastech? Chcete využívat cizí jazyk a cestovat do zahraničí? Je pro Vás zajímavá práce KONSTUKTÉRA SENIORA v Plzeňském kraji?

Pak jste vhodným kandidátem!

Mezinárodní společnost v oblasti automotive a strojírenství hledá vhodné kandidáty:

KONSTRUKTÉR SENIOR OD 30 000 KČ

Náplň práce:

  • konstrukce dle požadavků klienta
  • komunikace se zákazníkem
  • spolupráce s ostatními členy týmu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • NJ nebo AJ na středně pokročilé úrovni
  • min. 2letá praxe na obdobné pozici
  • znalost programů Catia, SolidEdge, NX nebo Inventor
  • pečlivost, zodpovědnost, flexibilita
  • ochota cestovat

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • pružná pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • firemní jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • podpora profesního růstu

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás