Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR - Solidworks - spolupráce k vývoji zařízení

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Stimul je personálně poradenská společnost poskytující komplexní služby v oblasti zprostředkování práce, personálního poradenství a vzdělávání.

Pro naše zákazníka, kde jsme výhradním partnerem pro řešení technický pozic typu projektový koordinátor, konstruktér, vývoj atd., vzhledem k rozšíření týmu, nárůstu projektů i rozvoji ve vlastním závodě, posilujeme a obsazujeme pozici:

KONSTRUKTÉR - Solidworks - spolupráce k vývoji zařízení

Náplň práce
Hlavním pracovištěm je konstrukční kancelář, která navrhuje jak pro potřeby vlastní realizační, výrobní části, tak úzce spolupracuje s partnerskými závody. Máte možnost přímé komunikace k nástrojárně - přímá reakce pro úpravu, změnu návrhu apod.

Náplní je konstrukce prvků stroje, především pro automotive a další zaměření. Častým jsou návrhy a řešení měřících přípravků, svařovacích přípravků atd.

Důležitou částí jsou práce k vývoji, návrhu nových strojních částí, robotických pracovišť.

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání - strojírenství, konstrukce
znalost i určitá zkušenost práce v Solidworks, znalost dalších kostrukčních programů výhodou
min. praxe 2 roky v návrhu, konstrukci - u šikovných juniorů počítáme i delší brigády, souvislejší spolupráce při studiu
zájem o týmovou spolupráci, provázanost přímo k využití, úpravě návrhu
znalost angličiny výhodou pro další technický rozvoj

Nabízíme

Nabízíme možnost být přímou součástí technického dění - konstrukce přímo komunikuje s nástrojárnou, provozem pro zlepšení a vývoj. Je uplatnění svého návrhu, živá zpětná vazba.

Zázemí firmy s úzkou spoluprací k významným značkám, výrobcům i vlastní závod ve skupině. Podpora dalšího rozvoje. Novému kolegovi/kolegyni již se zkušeností dáme příležitost pro vedení projektu.