Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR STROJAŘ (zaučíme i absolventa)

Lokalita Zlín a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Už 25 let vyrábíme a prodáváme modulární systémy, 80 % produkce jde do zahraničí. Covid nás nezastavil, práce máme čím dál více a proto hledáme posilu do týmu konstruktérů.

Co budete dělat?
  • Podílíte se na realizacích zajímavých projektů v oboru modulární výstavby.
  • Konstruování a příprava výrobní dokumentace ocelových rámů kontejnerů, schodišť, střech, atik a jiných konstrukcí a dohled na jejich výrobu.
  • Používáte Software AutoCAD (2D) a SolidWorks (3D) dle náročnosti projektu.
  • Máte na starosti správu dat v SolidWorks PDM.

Požadujeme

Co byste měl/a zvládat?:
  • SPŠ strojní; VŠ strojní výhodou.
  • základní konstrukční zkušenost (vhodné i pro absolventy – úspěšný kandidát bude plně zaškolen.)
  • obecný přehled v oblasti výrobních technologií a procesů ve strojírenství: svařování, plechové díly, třískové obrábění, povrchové úpravy, …
  • MS Office a AutoCAD
Hledáme fakt zapáleného kolegu, kterého baví konstruovat, vyvíjet, promýšlet a zdokonalovat.

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • Pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
  • Zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Plat od 20.000 - 30.000,- (dle zkušeností i více)
  • 13. a 14. plat
  • Nové, moderní výrobní prostory a zázemí
  • Zázemí stabilní ryze české výrobní společnosti

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás tato výzva zaujala, dejte nám o sobě vědět :)