Volné pracovní místo  Konstruktér ve 2D a 3D s praxí, bez nutnosti angličtiny

Lokalita Třešť a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 55 000–65 000 Kč / měsíc

Máte vzdělání v oblasti strojírenství a za sebou už nějaký ten rok modelování ve 2D i 3D? Do našeho týmu hledáme zkušeného strojaře, který je znalý konstrukčních programů a je technicky zdatný. Vaše zkušenosti oceníme nejen zajímavým mzdovým ohodnocením, ale také smlouvou na dobu neurčitou, nejrůznějšími firemními benefity nebo pružnou pracovní dobou s možností homeoffice.

Náplň práce:
  • zpracovávání a tvoření technické a výrobní dokumentace
  • práce v konstrukčních programech AutoCAD a Inventor
  • komunikace s realizačními techniky
  • po zaučení možnost vedení celého týmu konstruktérů

Požadujeme

  • min. SŠ v oblasti strojírenství
  • praxe na pozici Konstruktéra min. 1 rok
  • znalost modelování ve 2D i 3D

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost občasného homeoffice
  • služební telefon a laptop
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • Lokalita: Třešť

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro CAD designer, mechanical engineer, 3D designer, CAD konstruktér, Custom designer, Mechanical design engineer, CAD technik, technolog, projektant, konstruktér, práce Třešť, práce Jihlava, práce kraj Vysočina, ...

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!