Volné pracovní místo  Konstruktér ve 2D i 3D bez AJ / strojírenství

Lokalita Třešť a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 55 000–65 000 Kč / měsíc

Máte vystudovanou střední školu strojírenskou a vidíte se do budoucna na pozici Konstruktéra? Tak to pro Vás máme jedinečnou šanci začít Vaší kariéru ve stabilní společnosti v Třešti, kde Vás všemu zaučíme a dáme Vám prostor k seberealizaci :)

Náplň práce:
  • po celkovém zaučení Vás čeká projektování a konstrukční činnost ve 2D i 3D
  • spolupráce s týmem konstruktérů
  • práce s technologickými informacemi, výkresy + podklady
  • úzká spolupráce s výrobou

Požadujeme

  • min. SŠ strojírenská (nejlépe Konstrukce strojů a zařízení)
  • praxe na pozici konstruktér velkou výhodou
  • znalost konstrukčních programů (dovednost modelování jak 2D, tak 3D), může být i v rámci školní praxe

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • motivační finanční odměny ke mzdě
  • firemní telefon a notebook
  • flexibilní pracovní doba s možností občasné práce z domu
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na penzijní připojištění

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro: konstruktér, designer, mechanical designer, technolog, konstrukce, technik ve strojírenství, projektant, project engineer, project manager, junior konstruktér, autocad, inventor, práce Třešť, ...

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!