Volné pracovní místo  Konstruktér ve strojírenství / 13. plat

Lokalita Břeclav a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–47 000 Kč / měsíc

Už od malička jste si hrál se stavebnictví Merkur a nyní se konstruování věnujete již na profesionální úrovni? :) Pak jste náš člověk! Hledáme kolegu, který má tah na branku a rád za sebou vidí dobře odvedenou práci. Čeká na Vás 13. plat, pružná pracovní doba a práce v stabilní, perspektivní společnosti.

Náplň práce:
  • spolupráce při vyvíjení nových produktů ve strojírenství v oblasti jednoúčelových strojů
  • vytváření 2D a 3D modelů v oblasti automobilového průmyslu
  • vyhodnocování a testování Vámi zavedených změn
  • příprava kompletní technické dokumentace projektů

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání v oboru strojírenství/techniky
  • znalost práce v konstrukčních programech jako AutoCad, Inventor, SolidWorks, apod.
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxe na obdobné pozici v oblasti automobilového průmyslu velkou výhodou

Nabízíme

  • 13.plat
  • motivační systém odměn (finanční odměna za splnění docházky, apod.)
  • příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • pružná pracovní doba
  • možnost občasné práce z domu
  • firemní dny a firemní akce
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na sport a kulturu

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro konstruktér, konstruktér ve strojírenství, procesní inženýr, inženýr konstrukce, projektant, strojní konstruktér, CAD designer, mechanical designer, mechanical engineer, práce Břeclav, práce Velké Pavlovice, práce Hustopeče, práce Jihomoravský kraj, ...

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!