Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Hledáte si práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, která má zajímavé produktové portfolio a dodává své výrobky do automobilového a leteckého průmyslu? Máte zkušenosti z konstrukce nebo je naopak chcete získat a zlepšovat se v této oblasti? Pak zašlete Váš životopis, protože hledáme právě Vás na pozici "konstruktér"!

<h3>Náplň práce</h3>* tvorba výkresové dokumentace
  • nalézání optimálního řešení dle požadavků klienta
  • konstrukce částí průmyslových strojů
  • tvorba kusovníků
  • spolupráce s technologickým oddělením
  • návrh možných zlepšení ve výrobě
  • komunikace se zahraničními kolegy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ obor strojírenství nebo příbuzný technický
  • AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • samostatnost při řešení konstrukčních problémů
  • zkušenosti se softwarem SolidWorks výhodou
  • znalost práce v SAP výhodou
  • technické myšlení, aktivní přístup, chuť se vzdělávat
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • práce ve stabilní společnosti s více než 60ti letou tradicí
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy ve firmě
  • firemní akce
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na dopravu
  • lokalita: Brno-venkov

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!