Volné pracovní místo  Konstruktér ve strojírenství s AJ - menší kolektiv

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 49 000–55 000 Kč / měsíc

Hledáme kolegu, který doplní tým zkušených konstruktérů a bude se s námi dále, v přátelské atmosféře, podílet na vývoji nových produktů.
Rosice u Brna

Náplň práce:
  • analýza vstupních dat a požadavků u vývojových projektů a jejich samostatné řešení
  • práce s 3D CAD softwarem
  • optimalizace nástrojů, strojů na základě vyhodnocení analýzy problémů
  • navrhování řešení pro optimalizaci procesů
  • vykonávaní fyzických testů (odladění nástrojů, strojů, procesu) a validace navrhnutých řešení

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání strojního zaměření
  • znalost práce v CAD-Solidworks
  • velmi dobré zkušenosti s prací na PC, SAP
  • praxe na pozici konstruktér ve výrobní společnosti výhodou
  • znalost technologií plošného tváření, automatizace
  • angličtina na komunikativní úrovni - denní
  • ŘP sk. B výhodou

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • dovolená 25 dní
  • kreativní práce
  • penzijní pojištění
  • firemní akce
  • služební telefon, notebook
  • lokalita: Rosice u Brna

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!