Volné pracovní místo  Konstruktér vývoje Praha východ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
návrh mechanických řešení výrobků a jejich částí podle zadaných specifikací včetně změn a optimalizace stávajících řešení
tvorba 3D/2D konstrukční dokumentace sestav a dílů v CAD systému Pro/Engineer
ověření a optimalizace konstrukčních řešení pomocí CAD simulačních nástrojů
ukládání a aktualizace technických dat v systému SAP
implementace nástrojů a metod řízení kvality v procesu vývoje
spolupráce s vývojovým centrem divize
spolupráce s výrobním závodem při zavádění nových či změněných výrobků do výroby

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
znalosti v oboru mechaniky
znalosti v oboru vlastností a chování materiálů hl. plastů
pokročilá znalost CAD systému Pro/Engineer nebo CATIA UG
znalost metod a nástrojů řízení kvality ve vývoji
komunikativní znalost AJ nebo NJ
praxe v automotive - výhodou

Nabízíme:
kariéra v perspektivní nadnárodní společnosti automotive
zajímavou práci
moderní pracovní prostředí práci s nejnovějšími technologiemi
motivující systém odměňování
program zaměstnaneckých výhod
5 týdnů dovolené
využití jazykových dovedností
osobní i profesní růst
pracoviště: Praha - východ

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".