Volné pracovní místo  Konstruktér Zlínský kraj

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro klienta který působí v oblasti obchodu a výroby vratových systémů hledáme iniciativního konstruktéra s částečnou praxí.

Náplň práce:

  • tvorba projektové dokumentace
  • návrhy konstrukcí a systémů
  • úzká spolupráce napříč celou společností (vývoj technolog výroba)
  • zpracování podkladů pro tvorbu manuálů a technických zpráv
  • spoluúčast na zavádění zařízení do provozu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ strojní
  • práce s CAD systémy praxe v konstrukci
  • samostatnost a spolehlivost týmová spolupráce
  • technické a tvůrčí myšlení
  • odolnost vůči stresu a zátěži

Nabízíme:

  • zázemí silné české společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • podporu firmy v oblasti osobního rozvoje
  • místo výkonu práce - Valašské Meziříčí

V případě Vašeho zájmu nám zasílejte své strukturované životopisy.