Volné pracovní místo  Konstruktér

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Chcete dělat konstrukci ve společnosti, která má zajímavé portfolio produktů a je lídrem na trhu ve svém oboru? Pak to zkuste u nás... <br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> zpracování výkresové dokumentace</li>
<li> spolupráce s týmem konstruktérů</li>
<li> kontakt se zákazníkem</li>
<li> komunikace s výrobou, kontrola technických detailů</li>
</ul>

Požadujeme

Očekáváme:<br/>
<ul>
<li> SŠ (ideální strojní konstrukce)</li>
<li> komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka</li>
<li> zkušenost na obdobné pozici jsou výhodou</li>
<li> praktická znalost 3D CAD systému (preferován Solid Edge)</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme:<br/>
<ul>
<li> pravidelný růst platu a prémie</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> jazykové a profesní vzdělávání</li>
<li> nástup ihned nebo dohodou</li>
<li> možnost cestování po světě</li>
</ul>