Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 12-30-202245. Máš vystudovanou technickou školu? Umíš trochu modelovat a máš znalosti AutoCAD, Solidwork nebo Inventor?<br/>Pokud ano, je tu příležitost pro Tebe.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> konstrukce prostředků dle zadání od výrobních technologů</li>
<li> tvorba modelů</li>
<li> výpočty a definice technických podmínek</li>
<li> určování norem (kvality materiálů, rozměrových atd.)</li>
<li> modelování konstrukcí</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/ VŠ vzdělání technického směru </li>
<li> Základní znalost modelování </li>
<li> Základní znalost SolidWork, Inventor, BoCAD </li>
<li> Znalost AutoCAD </li>
<li> Praxe v oboru výhodou </li>
<li> Znalost cizích jazyků výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> silná mezinárodní firma</li>
<li> motivující platové ohodnocení </li>
<li> možnost profesního vzdělávání</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.