Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost sídlící na Břeclavsku hledáme schopné kandidáty na pozici Konstruktér.

Náplň práce:
  • Catia V5 - objemové modelování, plošné modelování, tvorba sestav, tvorba výkresů, kinematika
  • strukturální analýza (FEM) dílů, kontrola kvality dat (Validat)
  • modelování ve VW standartech - Ntool, Netline
  • oprava vadné geometrie, tvorba knihovny materiálů,
  • konstrukce - formy na PUR pěny, vstřikolisové formy

Požadujeme

  • VŠ - technický obor
  • odborná praxe - 5 let v konstrukčních činnostech
  • praxe v oblasti automobilového průmyslu velkou výhodou
  • znalost AJ nebo NJ
  • výhodou znalost programu - Enovia, KVS, cFolders, pneumatické systémy, konstrukční FMEA, Volo View, DWG True View

Nabízíme

  • zázemí silné společnosti
  • odpovídají platové ohodnocení
  • samostatnou a zajímavou práci

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".