Volné pracovní místo  Konstruktér

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Produktově řídit nové projekty (zakázková výroba, vývoj nových produktů)
Kreslit výrobní výkresy ve 3D SW
Vytvářet konstrukční sestavy, podsestavy a prvky v ERP systému
Komunikovat s dodavateli (většinou z Čech)

Požadujeme

Jste strojař a hledáte zajímavou práci v konstrukci? Potřebujeme znalost CAD 3D (např. Solid Works, Solid Edge, AutoCAD), praxe je velkou výhodou stejně jako angličtina. Menší stabilní firma, motivující plat, částečný home office +benefity.

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?
Zázemí menší společnosti s moderní atmosférou
Fixní plat + zajímavé provize
5 týdnů dovolené
PS na dobu neurčitou
Možnost částečného home office
Pružná pracovní doba
Školení pro řešení zakázek
Školení v sortimentu
Odborné a jazykové vzdělávání
Příspěvek na penzijko a na stravování
Místo výkonu práce: Třebíč / home office

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

CHCETE VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE S VÁMI SPOJÍME.