Volné pracovní místo  Konstruktér

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

Pra našeho klienta - známou mezinárodní společnost- hledáme vhodné kandidáty pro nové otevřenou pozici:

KONSTRUKTÉR

Náplň práce:
Návrh přidělených komponentů leteckých motorů
Definice součástí a sestav příprava výkresové dokumentace a CAD modelů
Posuzování výrobních odchylek
Příprava/hodnocení a schvalování konstrukčních návrhů na změnu
Vyšetřování a řešení výrobních problémů spojených s výrobou dílů
Vyšetřování prvotních příčin poruch komponentů v poli

Požadavky na uchazeče:
VŠ (Bc./Ing.) v oboru leteckého inženýrství strojního inženýrství nebo příbuzného oboru
Zkušenosti se systémy CAD znalost ANSYS Workbench je výhodou
Velmi dobré komunikační a interpersonální dovednosti
Dovednosti řešit problémy a schopnost samostatné práce
Výborná znalost AJ

Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání v přední letecké společnosti s neomezenými pracovními příležitostmi
Širokou škálu dalšího rozvoje
Týden dovolené navíc
Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".