Volné pracovní místo  Konstruktér

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta českého výrobce interiérových dveří a zárubní hledáme motivované kandidáty pro významnou pozici:

KONSTRUKTÉR

Náplň práce:
Celkový proces vývoje nového výrobku tzn. design modelování a simulace ve 3D dokumentace a vzorkování prototyp kompletní vytvoření výkresové dokumentace včetně detailů pro jednotlivá pracoviště zajištění výroby zkušební série
Konstrukční rozvoj u stávajících výrobků
Odpovědnost za výrobu prototypů nových výrobků
Vytváření programů pro CNC stroje
Zajištění potřebné certifikace nového výrobku a prohlášení o shodě a jejich administrace
Sledování trendů vývoje designu dveří v ČR i v zahraničí
Sledování vývoje materiálů využívaných pro výrobu dveří
Spolupráce s obchodním a marketingovým oddělením na sledování vývoje trhu dveří
Úzká spolupráce s výrobou

Požadavky na uchazeče:
VŠ/SŠ ideálně nábytkářské nebo dřevařské
AJ na velmi dobré úrovni slovem i písmem
Orientace ve směrech vývoje materiálů technologií a designu
Práce v CAD 3D systému TurboCAD
Programování CNC strojů
Orientace v technologických postupech truhlářské výroby

Nabízíme:
Pružnou pracovní dobu Příspěvek na stravování Příspěvek na dopravu Vzdělávací kurzy a školení Firemní akce ...
Zajímavou práci ve stabilní české společnosti
Práci na plný úvazek
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Nástup ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".