Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Konstruktér ve výrobě
Lokalita:
Zlín
Může se Vám hodit:
Konstruktér ve výrobě Zlín

Volné pracovní místo KONSTRUKTÉR

aktivní
MONZA CZ, s.r.o.
Místo pracoviště
Slušovice
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou
Hrubý plat
15000-25000 CZK

zpracování výkresové dokumentace pro výrobce ocelových odpadových kontejnerů

Požadujeme

středoškolské vzdělání technického zaměření
německý jazyk
MS Office
AutoCad
 ŘP

Vhodné pro

Absolventy.

Podobné nabídky práce

Operátoři Mladá Boleslav 26.000,-Kč
Výroba Auto Chladičů
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Česká republika Plný úvazek
aktivní
Konstruktér, přípravář výroby
Náplň práce: Příprava podkladů do výroby, kusovníky, objednávky Zaměstnanecké výhody: obědy, odměny, benefity
CHALUPA interiéry s.r.o. 98, Zlín Plný úvazek
týden
Projektoví vedoucí
Náplň práce: vedení přidělených projektů, konstrukce strojírenských dílů, vedení projektového konstrukčního týmu, konzultace výrobních technologií, návrhy konstrukcí, konstrukčních řešení a kontrola výstupů konstruktérů v realizač ...
m-tec CZ, s.r.o. třída 3. května 1273, Zlín Plný úvazek