Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR/ELEKTRO - SPECIALISTA NA VÝPOČTY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta - významnou zahraniční společnost- hledáme vhodné kandidáty pro nově otevřenou pozici:

KONSTRUKTÉR/ELEKTRO - SPECIALISTA NA VÝPOČTY

Náplň práce:
Vytváření specifikace elektrotechnických komponentů pro trakční techniku
Vývoj a validace komponentů případně jejich podskupin pro trakční měnírnu
Simulace elektrické sítě pro trakční techniku (železnice metro tramvaje)
Řešení problematiky akumulace a obnovení elektrické energie (SUPERCAP..atd.)
Zpracovává technickou dokumentaci příprava zařízení na testování a validaci

Požadavky na uchazeče:
VŠ vzdělání elektrotechnického směru se zaměřením na silnoproud
3 roky odborné praxe na podobné pozici
Zkušenosti s distribucí akumulací a obnovou elektrické energie velkou výhodou
AJ na komunikativní úrovni
Znalost SW MATLAB MS Office podmínkou znalost ERP systému výhodou

Nabízíme:
Zajímavou a kreativní práci v zahraniční stabilní společnosti
Dobré finanční ohodnocení v závislosti na pracovním přístupu
Odborný růst možnost kariérního postupu v rámci společnosti
Školící plán a jazykové vzdělávání

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".