Volné pracovní místo KONSTRUKTÉR/HOSPODÁŘ DÍLŮ S NJ (20.-40.000 Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucko
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Máte zkušenosti v oblasti vstřikování plastů? Jste samostatní a toužíte po nové výzvě? Chcete se profesně rozvíjet a dokážete si vybudovat autoritu? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost hledá pro rozšíření svého pracovního týmu vhodné kandidáty/tky na pozici

KONSTRUKTÉR/HOS­PODÁŘ DÍLŮ S NJ (20.-40.000 Kč)

Náplň práce:

  • Zpracování podkladů pro údržbu a opravy vstřikovacích forem v kooperaci
  • Zodpovědnost za stanovení a rozdělení úkolů
  • Konstrukce plastových dílů
  • Zpracování výkresové dokumentace
  • Řízení kooperace dodavatelů

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Praxe v konstrukci podmínkou, v oblasti vstřikování plastů výhodou
  • Středně pokročilá znalost NJ podmínkou
  • Znalost CAD programů podmínkou
  • Zodpovědnost, časová flexibilita

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Profesní růst
  • Benefity:
  • Závodní stravování, příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená navíc

Práce na Olomoucku

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.