Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR/ka | NYMBURSKO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 2-30-245939. Umíte kreslit v AutoCADU? Máte zkušenosti s výrobní společností? Jste týmový hrač? Pokud ano zašlete nám svůj životopis, máme pro Vás zajímavou nabidku!<br/>
<br/>Hledáme na Nymbursko Junior a Senior KONSTRUKTÉRY pro výrobní společnost.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> tvorba výrobní dokumentace, schémat </li>
<li> tvorba instrukcí pro výrobní a prodejní oddělení</li>
<li> tvorba kusovníků</li>
<li> spolupráce s ostatními kolegyna řešení zakázek</li>
<li> komunikace se zahraničními kolegy</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ strojní</li>
<li> znalost AutoCAD (Autodesk Inventor výhodou)</li>
<li> anglický jazyk</li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> roční prémie </li>
<li> mimořádná roční odměna</li>
<li> týden dovolené navíc</li>
<li> plně hrazené obědy</li>
<li> mimořádné finanční příspěvky před letní i zimní dovolenou</li>
<li> vzdělávací a jazykové kurzy</li>
<li> možnost pracovního růstu</li>
<li> benefity na zdravotní, relaxační nebo kulturní účely</li>
<li> příspěvek na duchodové připojištění</li>
<li> očkování proti viróze</li>
<li> firemní akce</li>
</ul>