Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR/PRAHA/TAR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá průmyslovou automatizací a výrobním informačním systémem, hledáme vhodné uchazeče s prokazatelnou praxí na pozici: KONSTRUKTÉR/PRAHA/TAR.

Náplň práce:
  • vývoj a konstrukce jednoúčelových strojů, výrobních zařízení a jejich součástí
  • konstruování ve 3D CAD systémech
  • technická jednání s klientem
  • zpracovávaní kalkulací a podkladů pro výběrová řízení
  • kontrola výroby
  • autorský dozor v místě instalace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na konstrukci strojů a zařízení
  • praxe ve stejné nebo obdobné pozici min. 4 roky
  • znalost práce s 3D CAD systémy ( Catia V5, ProEngineer, SolidWorks, Inventor, ... )
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ - podmínkou
  • 100 % zájem o obor, ochota se dále vzdělávat
  • aktivní přístup k vlastnímu rozvoji
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost firemních benefitů ( příspěvek na stravování, vzdělávaní, notebook, mobilní telefon, ....)
  • možnost kariérního postupu
  • místo výkonu práce Praha, realizace projektů v rámci ČR a Evropy
  • nástup po domluvě

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 17436/KON/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.