Volné pracovní místo  Kontrola a balení oblečení, bot a bižuterie (LOVOSICE)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Práce ve skladu zahraničního e-shopu s oblečením, obuví a bižuterií.

NÁPLŇ PRÁCE:
Vizuální kontrola zboží
Balení zboží

Nástup na DPČ, převod na HPP od následujícího měsíce.
PO - PÁ, ranní směny (6:00 - 14:00), odpolední směny (14:00 - 22:00)

Požadujeme

Manuální zručnost
Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

Odměnu ve výši 12.000,- Kč (fix) + 3.400,- (bonus za plnění normy a kvalitu práce)
Stravenky v hodnotě 80,- Kč za každý opracovaný den
Práci v čistém prostředí

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

KONTAKT:
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis. Do předmětu uvádějte, prosím, přesný název pozice.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: použijte odpovědní formulář