Volné pracovní místo  Kontrolor kvality automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 10 000–25 000 Kč / měsíc

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Do firmy, působící v oblasti kontroly kvality, hledáme spolehlivé kontrolory.

Obsazujeme pro tyto kraje: Liberecký, Královéhradecký, Jihočeský a Středočeský

Náplň práce:

  • Kontrola výrobků v automobilovém průmyslu
  • Měření a evidence
  • Kontroly počtů, balení

Požadujeme:

  • Dobrý zrak
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Ochotu pracovat v 3 až 4 směnném provozu

Nabízíme:
  • nástup možný ihned
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • platové ohodnocení 95 - 115 Kč/h základ
  • příplatky za směnnost - sobota - 33%, neděle - 50%, noční směna - 15%
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost profesního růstu

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Vaše CV.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlemTürkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů

Vhodné pro

Absolventy.