Volné pracovní místo  Kontrolor kvality 13 . plat

Lokalita Teplice a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Nadnárodní společnost jež v posledních několika letech zažívá růst hledá do svého týmu novou posilu na pozici Kontrolora kvality.

Nabízíme:
  • atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností
  • bonusy od společnosti (13. plat penzijní připojištění příspěvky na stravování jazykové kurzy...)
  • rodinné benefity (vánoční balíčky příspěvky na den otců květiny na dny matek...)
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy
  • moderní pracovní prostředí
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • možnost podílet se na nových projektech.

Požadujeme:
  • SŠ technického směru
  • zkušenosti s 3D měření
  • praxi v Metrologii v oboru automotive výhodou
  • analytické dovednosti a odolnost vůči stresu.

Náplň práce:
  • metrolog provádí kalibraci a údržbu přístrojů
  • samostatně provádí typové a specializační zkoušky
  • zpracovává návrhy kalibračních postupů
  • zajišťuje dozorčí činnost a vede k tomu související dokumentaci
  • místo výkonu práce okres Teplice.

Kontakt: Zuzana Wolfová použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář