Volné pracovní místo  Kontrolor kvality 13.plat - okres Děčín

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách která v posledních několika letech zažila značný nárůst přijme do svého kolektivu Kontrolora kvality.

NABÍZÍME:

  • atraktivní finanční ohodnocení dle zkušeností
  • zaměstnanecké benefity (stravenky 13.plat příspěvky do PP)
  • pouze 2 směnný provoz
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • možnost podílet se na nových projektech.

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici výhodou (možno i absolvent)
  • znalost čtení technické dokumentace
  • pokročilý uživatel na PC (Excel Word aj.).

Náplň práce:

  • kontrola výroby zinkových odlitků
  • uvolňování produkce
  • čtení výkresů měření
  • samostatně provádí typové a specializační zkoušky
  • zpracovává návrhy kalibračních postupů
  • komunikace s lidmi práce na PC.
  • místo výkonu práce: Děčín.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář