Volné pracovní místo  Kontrolor nedestruktivních kontrol (defektoskop, Ultrazvuk)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • Kontrola vyráběných dílů pomocí ultrazvuku
  • Dodržování pracovních postupů
  • Po zaškolení (cca. 9 měsíců) a dosažení příslušné kvalifikace požadována samostatná práce

Požadujeme

  • SŠ ukončené maturitou
  • Znalost práce s počítačem (excel)
  • Anglický jazyk slovem i písmem

Nabízíme

Benefity:
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Poskytování ochranných pracovních pomůcek a jejich čištění
  • Mimořádné odměny
  • Zázemí stále se rozvíjející společnosti zázemí stále se rozvíjející společnosti