Volné pracovní místo Kontrolor přebírky

aktivní
PersCom s.r.o.
Místo pracoviště
Litoměřice
Plný úvazek
Vzdělání
základní
Hrubý plat
16000 - 21000

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Litoměřicku, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • jedná se o manuální práci
  • výstupní kontrola kvality výrobků a jejich třídění do jakostních skupin

Požadujeme

  • max. výuční list !
  • časovou flexibilitu (ochotu práce v prodloužených směnách – 13,5h směny – 1. týden práce PO+ST+PÁ, 2.ÚT+ČT+SO)
  • manuální zručnost
  • zodpovědný přístup k práci
  • bydliště ideálně v okolí Litoměřic (max. v ÚL)

UPOZORŇUJEME UCHAZEČE, ŽE POZICE JE VHODNÁ POUZE PRO MUŽE!

Nabízíme

  • nástupní plat 16.000,–, po zapracování navýšení až na 21.000,–
  • příspěvek na stravování
  • mladý kolektiv
  • stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

Lokalita pracoviště: Litoměřicko (dostupnost z ÚL i LT)
Možnost nástupu: dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.