Volné pracovní místo  Kontrolorka kvality

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Odebírání vzorků betonu
  • Kontrola rozměrů panelů ve výrobních halách
  • Převoz do laboratoře na testování (laboratoř se nachází v areálu společnosti)
  • Nejedná se o fyzicky náročnou práci

Požadujeme

Oceníme:
  • Zkušenosti s kontrolou kvality
  • Technické vzdělání
  • Ochotu pracovat ve třísměnném až nepřetržitém provozu

Nabízíme

Nabízíme:
  • Mzda 95 Kč/hod + bonusový systém
  • Zákonné příplatky
  • Hlavní pracovní poměr
  • Možnost závodního stravování (příspěvek na stravu 25 Kč/den)
  • Nástup ihned nebo dle domluvy