Volné pracovní místo  Operátor/ka kvality přímo v Brně - pouze dvě směny

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho významného klienta - výrobce látek pro světoznámé oděvní značky - hledáme nové koledy/kolegyně. Jedná se o nenáročnou práci v přátelském pracovním prostředí přímo v Brně.
Velmi dobré mzdové ohodnocení, POUZE 2 směny.
  • Vizuální kontrola kvality vyrobených látek (ušpinění, poškození apod.)
  • Jedná se o nenáročnou pracovní pozici v čistém pracovním prostředí (pouze na 2 směny)

Požadujeme

  • Manuální zručnost, spolehlivost
  • Dobrý zrak
  • Vše Vás zaučíme, předchozí praxe ve výrobě není podmínkou

Nabízíme

  • Velmi dobré finanční ohodnocení (nástupní mzda 19 000, 13tý plat
  • Balíček benefitů (příspěvky na volnočasové aktivity, dotované stravování, příspěvek na dopravu, pitný režim na pracovišti aj.)
  • Zajímavou náplň práce, příjemné pracovní prostředí