Volné pracovní místo  Kontrolorka oblečení ABOUT YOU - ranní/odpolední! NAVÝŠENÍ MZDY

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–27 000 Kč / měsíc

Hledáte pozici na ranní/odpolední směnu s nástupem ihned? Jste spolehlivý/á a rád/a se učíte novým věcem?

Nabízíme čisté moderní prostředí a přátelský kolektiv.

Náplň práce:

  • Kontrola oblečení (různé druhy)
  • Balení oblečení pro následný prodej u odběratele
  • Zadávání hotových produktů do systému

Požadujeme

Jaké dovednosti a znalosti požadujeme:

  • Min. ukončené základní vzdělání
  • Základní znalost práce na PC (vše zaučíme)

Nabízíme

  • Plat 23 400 Kč - 24 200 + bonus za kvalitu 1500 Kč + 840 Kč příspěvek na stravování
(Se základní slevou na poplatníka vychází mzda cca 21 000 Kč čistého)

  • Možnost přesčasových hodin
  • Dlouhodobý hlavní pracovní poměr
  • 25 dní dovolené
  • Práci v moderní a dynamicky se rozvíjející firmě
  • Dvousměnný provoz (ranní a odpolední - 8.hod)
  • Příjemné pracovní prostředí

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.