Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  Konzulant

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Komunikujete rádi se zákazníky? Mluvíte dobře anglicky? Rádi byste se pracovali s moderními technologiemi?

Úspěšná mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici:

KONZULANT

Náplň práce:
  • příprava prezentací produktu
  • provádění konzultací se zákazníky a školení
  • analýza požadavků zákazníka
  • spolupráce s kolegy z jiných oddělení
  • občasné služební cesty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost SQL
  • základní znalost XML a UML
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení a motivační program
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc, sick days
  • jazykové kurzy
  • stravenky

Místo výkonu práce: Brno

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás