Volné pracovní místo  Konzultant do kanceláře, HPP

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 29 000–59 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme servisní agentura - Mirnock, která se stará o komplexní zázemí a služby pro obchodní firmy.
Mezi naše specializace patří marketing, personalistika, PR, office management, správa počítačových sítí, daňové poradenství a mnoho dalších.

Chceš práci ve stabilním finančním sektoru a ve společnosti, která roste i v těžkém období koronaviru? Chceš být svým vlastním pánem a vydělávat opravdu zajímavé, a zasloužené peníze? Chceš si vybudovat pasivní příjem, který tě zajistí dlouhodobě? Vidíš smysl v tom, že budeš pomáhat lidem ve svém okolí? Chceš nám pomoci změnit finanční služby?

Hledáme právě tebe!

Kariéra u nás znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem i díky příjmu z minulých obchodů…

Co budete dělat:

Komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem o naše produkty
zajištění kompletního servisu a požadavků klienta vyřizování komunikace se stávajícími i novými klienty
Budovat a dále rozvíjet velmi dobré obchodní vztahy se zákazníky firmy
Podporovat klientské požadavky, registrovat zákazníky
Evidovat dokumenty v systému CRM
Účast na firemních seminářích a školeních
Pokud jsme Vás zaujali, velmi rádi si o nabídce práce s Vámi popovídáme.

Požadujeme

Co od Tebe očekávame?

SŠ vzdělání
Český – rodilý mluvčí

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

U nás se nemusíš bát, že přijdeš o práci

Zázemí stabilní společnosti v Praze
Motivační mzdové ohodnocení s možností nadstandardních výdělků (po zapracování, v průměru (FIX + bonusy)
Moderní a atraktivní pracovní prostředí
Práci v příjemném pracovním týmu, občerstvení na pracovišti zdarma
Možnost zajímavého osobního a profesního rozvoje – pozice s kariérním růstem
A v neposlední řadě Tě čeká náš pohodový tím, se kterým si užiješ i spoustu zábavy- Christmas a Barbeque Party
Služební telefon a služební pc
Nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem
Úspěšní kandidáti po nástupu absolvují velmi podrobné zaškolení, získávají profesionální vedení, a možnost profesního rozvoje – tedy vhodné i pro případné absolventy, či kandidáty bez praxe.

Vhodné pro

Absolventy.