Volné pracovní místo  Konzultant ERP - modul finance

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, českou společnost se zaměřením na poskytování služeb v oblasti informačních technologií, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konzultant ERP - modul finance.

Náplň práce:
  • analýzy požadavků zákazníka
  • návrh řešení v ERP systému
  • konfigurace modulu financí dle navrženého řešení
  • návrh programové úpravy pro programátora
  • implementování ERP
  • školení uživatelů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost podnikových financí
  • praktické zkušenosti alespoň 3 roky s implementací ERP systémů
  • analytické myšlení
  • prezentační a komunikační dovednosti
  • ochota cestovat a učit se nové věci
  • komunikativní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk. B
  • týmový hráč

Výhodou:
  • znalost ERP Axapta (MS Dynamics AX)

Nabízíme

  • platové ohodnocení 35 - 55 000,-Kč dle zkušeností
  • firemní benefity (flexipasy, příspěvek na životní a penzijní pojištění, možnost dalšího vzdělávání, stravenky atd.)
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • prostor pro seberealizaci
  • profesní růst

Nástup možný ihned.

Jiná sdělení

V případě zájmu posílejte profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu.

VŠECHNY AKTUÁLNÍ INZERÁTY AGENTURY FALA NA použijte odpovědní formulář