Volné pracovní místo  Konzultant IS

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Dynamická softwarová společnost hledá vhodné kandidáty na pozici „Konzultant IS“ se sídlem v Praze.

Náplň práce:
  • implementace IS
  • konfigurace systému
  • školení uživatelů
  • konzultace
  • podpora běžících systémů
  • tvorba podkladů pro plány projektů realizace IS
  • presales podpora
  • prezentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost práce s výpočetní technikou
  • znalost implementace alespoň jednoho informačního systému
  • dobrá znalost práce s PC (Windows, MS Office)
  • komunikace se zákazníky
  • komunikativní znalost AJ
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • vstřícnost, samostatnost, odpovědnost, kreativita, flexibilita, příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zajímavou práci v dynamickém a různorodém prostředí
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • pružná pracovní doba
  • zaměstnanecké výhody
  • mimo pražským zajištěno ubytování
  • notebook, mobilní telefon, služební vůz

Nástupní plat: cca. 40 – 50 tis. Kč

Nástup: ihned.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".