Volné pracovní místo  Konzultant městské zeleně s AJ #2180

Lokalita Brno a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Hráli byste rádi klíčovou roli v rámci inovativního projektu pro Evropskou vesmírnou agenturu? Jste specialista v oblasti městské zeleně, urbanismu a máte zkušenosti s komunikací s veřejnou správou? Láká vás cestování po Evropě – ze začátku třeba do Dánska či Portugalska? Hledáte zaměstnavatele, který je aktivní v oblasti životního prostředí a klimatické změny?

Pak čtěte dál!

ASITIS je inovačním lídrem v oblasti klimatické změny. V našem portfoliu najdete zpracování adaptačních strategií včetně využití družicových dat, akční plány pro udržitelnou energii a klima, energetické koncepce a mezinárodní projekty v oblasti adaptace na klimatickou změnu. Jsme praktici – koncepční poradenství u nás vychází ze znalosti dalších kroků. Nenavrhujeme věci, které nemají smysl, nebo které nejsou realizovatelné.

Náplň práce:
  • Hledáme kolegu, který se stane klíčovou postavou naší inovativní služby UpGreen.
  • V dané roli uplatníte zkušenosti z oblastí: krajinářské architektury, produktového managementu, poskytování služeb veřejné správě, poradenství pro management, business developmentu.
  • Služba UpGreen je inovativní služba založená na poznání městské zeleně v širších souvislostech s využitím družicových snímků. Kombinuje zkušenosti z oblastí zeleně, adaptace na klimatickou změnu, zpracování družicových snímků a zpracování dat.
  • Návrh služby vyhrál již druhý mezinárodní tendr Evropské vesmírné agentury a nyní bude služba demonstrována v dánské Kodani a portugalském Lisabonu.
  • Do týmu hledáme aktivního kolegu, který bude dostatečně časově flexibilní na to, aby mohl být oporou našim zákazníkům a partnerům po Evropě. Člověka, který bude zvídavý, bude ho zajímat, jak problematiku řeší různé municipality a co by služba měla umět, aby jim pomohla vyřešit jejich problémy. Zároveň musí být komunikativní, aby minimálně v anglickém jazyce zvládal vést analytická jednání i diskuze o benefitech služby.
  • Interně roli nazýváme – hlavní konzultant.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v odpovídající oblasti – ideálně krajinná architektura, urbanismus, popř. související.
  • Aktivní znalost angličtiny umožňující profesionální práci – pracovní pohovor bude zahájen v anglickém jazyce, druhý evropský jazyk výhodou.
  • Předchozí zkušenosti v některé z následujících oblastí: práce v oblasti krajinářské architektury (oblast systémů sídelní zeleně), poradenství pro veřejný sektor, poradenství pro management, produktový management – rozvoj inovativní služby (start-up/spin-off).
  • Schopnost rychle se učit velké množství nových věcí.
  • Samostatnost a tah na bránu.
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení a benefity.
  • Příležitost rychlého profesního růstu.
  • Svobodné prostředí pro kreativní práci v kolektivu řady odborníků z různých oblastí.
  • Ambice prosadit se s evropsky inovativními službami v jednom z nejtěžších segmentů – B2G.
  • Příležitost zlepšit život milionům Evropanů.
  • Firmu, která má za sebou stovky zakázek – dost na to, aby měla řadu spokojených zákazníků a dobré jméno, málo na to, aby nebylo co zlepšovat a kam růst.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!